Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
piątek, 18 kwietnia 2025 16:00
Reklama dotacje unijne dla firm

Wybieramy MISS i MISTERA plakatowej metamorfozy OKRĘGU 38

Podziel się
Oceń

Trwa casting do parlamentu. Głównie po stołki, po prestiż, po związane z tym apanaże. Dostać się do niego nie jest sprawą prostą. Jurorami są bowiem wyborcy. Rzecz w tym, że zdecydowana większość z nich nie interesuje się zupełnie polityką. Czas to zmienić. Stąd pomysł konkursu na miss i mistera plakatowej metamorfozy okręgu 38. Kryterium wyboru stanowi największa różnica między plakatem a rzeczywistością. Kto najbardziej odjechał w tej materii? Komu Sejm pomylił się z Instagramem? Dziś kandydatka nr 1 - Dorota Banaś (PiS) z Krajenki. Fotografie pochodzą z września 2023 roku. Zdjęcie plakatu wykonane zostało w tym samym miesiącu. Wkrótce zaprezentowani zostaną kolejni kandydaci. Także sonda, która pozwoli Państwu oddać głos na miss i mistera plakatowej metamorfozy okręgu 38. Kandydaci nie szczędzą grosza. Tak więc materiałów na naszych ulicach z każdym dniem przybywa. Będzie zatem z czego wybierać.

Napisz komentarz

Komentarze

Gold jak złoto 03.12.2023 18:02
Niedługo na wokandę wejdzie sprawa Golda o tym jak upubliczniono jego wyroki aądowe za bezprawne użycie karetki i chlanie. Dokumenty powiat wysłał BogrXcewiczowi aby ten jako etatowy denuncjator wysłał je w komplecie na ulicę Nowogrodzką w Warszawie. To był jeszcze zanim sie to wszystko nie rozjebało.

Mirek 03.12.2023 16:13
Egzotyczne nazwiska zniechęciły ludzi do głosowania. Rozmawiam z ludźmi ipowtarza się przekonanie, że PIS przekombinował z listami. Szczególnym skandalem był brak miejsca dla posłanki Marty Kubiak. Wystawienie z kolei mecenasa Janusza Kubiaka było wyraźnym sygnałem, że Senat odpuszczamy.

surwiwal 02.12.2023 17:01
To mordy zmieniane w PS. Byle do koryta, byle prędzej, byle lepiej, więcej.Najpierw SLD potem PO teraz PIS a potem chój jeden wie gdzie!

To jest żenujące 13.10.2023 23:37
Tępa dzida, razem z mężulkiem idą po trupach do celu. Pogonić ich na cztery wiatry.

Felix 28.09.2023 21:17
Posiada małe dzieci, to po co się pcha?

Co ma w głowie? 26.09.2023 20:46
Według Koronki na jego osiedlu jest ul. Kociaka. Radny

Wybiórca z powiatu 26.09.2023 15:09
Widziałem wczoraj występ pani Banaś z d. Mecha w TV Asta - żenada i samozaoranie, prawie żadnego swojego zdania nie wypowiedziała poprawnie, słowem wstyd dla listy PiS w okręgu 38

***** *** 25.09.2023 17:21
Zdecydowanie Jolka!!!. To kandydat ponad podziałami, uczciwy, sumienny. Nie hejtyje, podjudza. Idealny.

Rwa kulszowa 25.09.2023 19:23
Która to? Na jakiej liście? Ta srtara kurwa co przeklinała na protescie aborterek?

***** *** 25.09.2023 20:36
Tak otłuszczona, o przepitym licu. Od czasu do czasu robi chlew w MiSiu. Prawdziwy dżentelmen. Wyjątkowa szuja.

Sier 26.09.2023 08:44
A jak siebie oceniasz? Choćby w kwestii picia.

zachmurzenie duże

Temperatura: 22°C Miasto: Złotów

Ciśnienie: 1008 hPa
Wiatr: 23 km/h

Reklama
Reklama
Reklama