Savage Gear - ta nazwa mówi wszystko!
Nie ma takiego wędkarza spinnigisty, który nie zna marki Savage Gear. Przynęty gumowe czy woblery od tego producenta to jakość sama w sobie. Udając się na wędkarską wyprawę koniecznie powinniśmy zaopatrzyć się w produkty od tegoż producenta. Jesień to czas łowienia szczupaków i okoni. W związku z tym warto nad wodę zabierać ze sobą takie przynęty jak słynne raczki Crayfish, nieśmiertelne modele Cannibali, z których zawsze na pierwszy plan wychodzi Minnow oraz Firetiger. Oferta marki Savage Gear dostępna w sklepie https://pirania-sklep.pl/pl jest niezwykle szeroka. Ostatnimi czasy na rynku zaczęły się częściej pojawiać takie modele jak Soft4Play czy 3D Bleak Paddle Tail.
Sklep spinnigowy ma wszystko, czego potrzebuje doświadczony wędkarz
Wędkarstwo to takie hobby, w którym nie da się raz kupić sprzęt i długo się nim cieszyć. Jeśli chcemy utrzymywać dobrą passę w wędkowaniu to warto systematycznie odwiedzać sklep wędkarski i uzupełniać zapasy. W czasie jesiennych połowów szczególnie przydać nam się mogą przynęty gumowe. Wybierając przynęty wędkarskie Savage Gear w dużym stopniu zwiększymy szansę na złowienie naprawdę dużej ryby.
Odwiedzając internetowy sklep spinningowy warto zwracać uwagę na różne nowości takie jak:
-
imitacje żab,
-
smużaki powierzchniowe,
-
imitacje larw czy żuków,
-
raczki.
Poszukując właściwej przynęty na nasze ulubione łowisko warto by było zorientować się czym najczęściej mogą żywić się tam żyjące okazy. Taka wiedza może nam pomagać w dobieraniu odpowiednich przynęt. Zawsze warto wybierać te przynęty, które wyglądają naturalnie oraz charakteryzują się odpowiednią pracą w wodzie.
Przynęty to nie wszystko!
Wybierając przynęty wędkarskie gumowe warto od razu dobrać właściwe główki jigowe do nich. Waga takowych główek powinna być dobrana do wody, w jakiej planujemy wędkować oraz do wielkości samej przynęty. Jeśli mamy w planie wędkowanie na jeziorze to dobrym pomysłem byłoby cięższe zbrojenie naszych przynęt. Dzięki temu przynęta może lepiej pracować w opadzie. Mniejsze przynęty przeznaczone do łowienia okoni czy innych nieco mniejszych drapieżników nie powinno się zbroić główkami cięższymi niż 10 lub 15 g.